2'si agir 5 yarali

  • Giriş : 04.11.2005 / 00:00:00

HATAY - Hatay'da bayram ziyareti için Iskenderun'dan Dörtyol Ilçesi'ne giden Parlak ailesi, ziyaret dönüsü Iskenderun'a bagli Sariseki Beldesi'nde trafik kazasi geçirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edinilen bilgilere göre, aksam saatlerinde Suat Parlak (39)'in kullandigi 31 TK 132 plakali özel otomobil, Dörtyol istikametinden Iskenderun istikametine gelirken, Sariseki E-5 Karayolu üzerinde, sürücünün bariyerleri bir anda fark edememesi sonucu meydana gelen kazada araç sürücüsü Suat Parlak, araç içerisinde bulunan Fatma Parlak, Selver Parlak, Sahin Erkul ve Safak Erkul yaralandilar. Bariyerlere çarpmasi sonucu takla atan araçta bulunan yaralilar Iskenderun Körfez Devlet Hastanesi'ne kaldirilarak tedavi altina alindi.

Araci kullanan Suat Parlak, yol çalismasi yapilan yerde bir anda gözlerinin karardigini ve bariyerleri fark edemedigini belirterek, aracin takla attigini, emniyet kemeri sayesinde ise ölümden döndügünü söyledi. Kazada agir yaralanan Fatma Parlak ise, bayram ziyaretinden geldikleri sirada bariyerlere çarptiklarini ve ne oldugunu anlayamadiklarini söyledi.

Bayram dönüsü meydana gelen trafik kazasinda Iskenderun Körfez Devlet Hastanesi'ne kaldirilan yaralilardan ikisinin saglik durumunun agir oldugu belirtilirken diger yaralilarin da tedavi islemleri devam ediyor.

Polis meydana gelen trafik kazasi ile ilgili sorusturmasini sürdürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious