5 yarali

  • Giriş : 19.11.2005 / 00:00:00

ISTANBUL - Zeytinburnu sahil yolunda hatali dönüs yapan aracin neden oldugu zincirleme kazada, 2'si agir 5 kisi yaralandi. Kazada yaralananlara yoldan geçen bir doktor ilk müdahaleyi yaparken, yaralilar ambulanslarla hastaneye kaldirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yola konulan bariyerlere ragmen dönüse geçen bayan sürücü karsiya geçtigi sirada transit yolda Bakirköy'den Sirkeci istikametine ilerleyen 34 SDA 63 plakali jeep bu araca çarparak ters yöne firladi.

Sirkeci'den Bakirköy yönüne gitmekte olan Ziya Eken Aydin'in kullandigi 34 ZF 6929 plakali minibüs de aniden karsisina çikan jeeple kafa kafaya çarpisti. Zincirleme kaza sonrasi minibüs ve jeepin sürücüsü agir, 3 kisi de hafif sekilde yaralandi.

Kazanin ardindan olay yerine çok sayida ambulans çagrilirken, kazaya neden olan Seher Karafakir isimli bayan sürücü ve diger 2 hafif yarali ambulansla hastaneye gönderildi. Olay yerine ambulanslarin gelmesi beklendigi sirada kazayi gören bir doktor eldivenlerini giyerek yaralilara ilkyardimda bulundu. Yarali minibüs ve jeep sürücüleri daha sonra ambulanslarla Samatya Egitim ve Arastirma Hastanesi'ne kaldirildi.

Kazayla birlikte sahil yolunda trafik uzun süre aksarken yola dökülen yakitlarin temizlenmesinin ardindan trafik normale döndü. Bu arada jeepten yara almadan kurtulan bir sahis araçtaki hava yastiklarinin hayatlarini kurtardigini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious