'Besiktas maçindan galibiyet bekliyoruz'

  • Giriş : 01.11.2005 / 00:00:00

MALATYA - Malatyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Ali Cengiz, Büyüksehir Belediye Ankaraspor maçinda ortaya koyduklari futbolu Besiktas karsisinda da segileyerek sahadan gayibiyetle ayrilmlak istediklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ligde ilk galibiyetini 11 hafta sonunda alabilen Sari-kirmizili ekip Ankaraspor karsisinda sergiledigi iyi futbolu Besiktas maçina da yansitarak galibiyet hedefliyor.

Yönetim Kurulu Üyesi Ali Cengiz, Ankaraspor maçindan 3 puanla ayrildiklari için çok mutlu olduklarini, hafta sonunda oynayacaklari Besiktas maçini da kazanip çikis yakalamak istediklerini belirtti. Cengiz, takimin önce Diyarbakirspor ile oynanan kupa maçinda iyi Futbol ortaya koyup, galip geldigini, bu galibiyetin futbolcular üzerinde özgüven sagladigini vurguladi. Basarili futbolu zorlu Ankaraspor deplasmaninda devam ettirip, 3 puani almasini bildiklerini kaydeden Cengiz, "Artik bu maçi geride birakip Besiktas maçini düsünmeye basladik. Güzel futbolumuzu devam ettirip, taraftarimizin destegiyle Besiktas maçindan da sahadan mutlu ayrilmak istiyoruz." dedi. Cengiz, Besiktas maçi öncesi Aytaç, Bora, Katatua ve Ömer Erdogan'in sakatliklari ile Christiano'nun kirmizi kart cezalisi olmasinin kendilerini zorlayacagini söyledi.

Öte yandan Cengiz, Ankaraspor maçi galibiyet priminin normalde 80 milyar lira oldugunu, ama ortaya konan güzel Futbol sonucu kulüp baskani Hikmet Tanriverdi'nin istegiyle primin 150 milyar liraya yükseltildigini bildirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious