Cem Özer'in kızı hapse girecek

 Cem Özer'in kızı hapse girecek.9864
  • Giriş : 08.06.2009 / 17:36:00

Şafak Sezer, konuk olduğu 'Orada Neler Oluyor'da ağır konuştu...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Cem Özer'in yapımcılığını yaptığı 'Kadri'nin Götürdüğü Yere Git' filminden alacağı 150 bin TL'nin hala kendisine ödenmediğini, bunun üzerine Cem Özer'e dava açtığını söyleyen Şafak Sezer 'Film sayemde 580 bin gişe yaptı. 3.5 trilyon para kazandılar. 1.5 trilyona Bebek'den ev bakıyorlar. Ama hakkımı ödemiyorlar.

Paramı yedirtmem! Dava açtım. Öğrendim ki, şirketin sahibi olarak Cem Özer'in kızı Cemre gözüküyor. 'Davayı kaybederseniz kızınız Cemre hapse girecek' diye uyardım. Bana şöyle bir not gönderdi: 'Hiçbir şey olmaz! Hapse girerse de içeride hayatı öğrenir'.

'Bebek Cafe'de onları takip ediyorum'

Şafak Sezer 'O filmde hepimizi perişan ettiler. Yaz sıcağında oruç açarken önümüze yemek yerine çubuk kıraker koydular.

Sonra beni 'Şafak çeklerimizi çaldı' diye hırsızlıkla suçladı. Benim 20 yıllık meslek hayatımda tek suçum yok. Beni hırsızlıkla suçlayan Cem Özer kendi geçmişine baksın. Neler çıkar neler! Cem'in şirketine iki kez haciz gönderdik. Yakında evlerine de haciz gidecek. Bu karı-koca cumartesi günleri Bebek Cafe'ye gider. Ben de onları görmek için her cumartesi Bebek Cafe'ye gidip karşı masalarına oturuyorum ve gözlerinin içine bakıyorum. Umursamıyorlar bile. Hayatımdaki en büyük hatam bu karı-kocayla çalışmak oldu' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*