Gökhan Zan sitem etti!

 Gökhan Zan sitem etti!.10237
  • Giriş : 20.07.2008 / 10:33:00

Beşiktaş'ın "Yeni takımında başarılar dileriz" dediği Gökhan Zan, zehir zemberek açıklamalar yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

"BENİ TARAFTAR VE MEDYANIN ÖNÜNE ATIYORLAR"

Lig TV'den Atakan Kurt'a konuşan tecrübeli futbolcu, Asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu'nun, "Hiç fedekarlık yapmıyor sözlerine" üzüldüğünü belirtirken, "O takımda benden daha çok fedakarlık yapan yok. Ben her şartlarını kabul ettim. Beni neden taraftar ve medyanın önüne atıyorlar. Hem günah işliyorlar, hem de ayıp ediyorlar. Kimse unutmasın ki ben herkesten daha iyi Beşiktaşlıyım" diye konuştu.

"BUNU NEDEN YAPIYORLAR ANLAMIYORUM"

İskendurun'da tatilini geçiren Zan, "Beni şu anda herkes paracı olarak görüyor. Bana 350 milyar peşin verdiler onu 400'e çıkarmalarını istedim. 20 maç oynarsan sana '250 milyar veririz' dediler onu da kabul ettim... 225 milyar geçen seneden alacağım var onu da daha istemedim.... Yani her şartlarını kabul ettim, yine kötü ben oldum. Ama neden bana bunu yapıyorlar anlamadım" dedi.

"BARIŞMAMIZ NEDEN İSTENMİYOR?"

Bu arada ibrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ın medya önünde bir basın toplantısı düzenleyip herkesten özür dileyip barışmak istedikleri ancak asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu'nun buna engel olduğu ileri sürüldü.

İki kaptan "Biz barıştık. Hatamızı da anladık. Başkanımız başta olmak üzere hocamız Ertuğrul Sağlam menajerimiz Sinan Engin ve tüm taraftarlarımızdan özür dileriz. Biz ayrıca çok iyi arkadaşız, bunu biliyoruz. Eğer Ertunç Soğancıoğlu izin verirse bunu tüm Türkiye önünde de göstermek istiyoruz" dediler.

Bu arada kaptan Delgadonun takım arkadaşlarına "Ben kaptan oldum ama kimseye karşı davranışım değişmez. Sizin bütün haklarınızı sonuna kadar ben savunacağım hiç merak etmeyin" dediği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*