İbrahim Üzülmez’e alternatif aranıyor!

 İbrahim Üzülmez’e alternatif aranıyor!.12482
  • Giriş : 29.03.2009 / 17:43:00

Beşiktaş Teknik Direktörü Denizli "Kalsa bile mutlaka bir alternatifi olmalı" diye konuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Milli futbolcunun sezon sonunda sözleşmesinin biteceğine dikkat çeken tecrübeli teknik adam, "Kalsa bile mutlaka bir alternatifi olmalı" diye konuştu.

BEŞİKTAŞ, emektar solbeki İbrahim Üzülmez'e alternatif arıyor. Vatan gazetesinin haberine göre, İlerleyen yaşına rağmen siyah beyazlı takımın vazgeçilmezleri arasında yer alan tecrübeli futbolcudan övgüyle söz eden teknik direktör Mustafa Denizli, "Bir Üzülmez daha bulmalıyız" diyerek yönetimden sol kanada takviye yapılmasını istedi.

3 transfer şart

Dün kulüp başkanı Yıldırım Demirören, asbaşkan Kenan Öner, Levent Erdoğan ve Ertunç Soğancıoğlu ile bir toplantı yapan Denizli, gelecek sezon için transfer çalışmalarına şimdiden başlanılması gerektiğini söyledi. Yeni sezon için en az 3 takviye yapılması gerektiğini savunan Denizli, "Takımın geleceğini düşünmek zorundayız. Bu nedenle yeni sezon için 3 transfer yapılması şart. Gönderilecek oyuncular konusunda henüz kararımı vermedim" dedi. Ve şöyle devam etti:

"Bugüne kadar sol kanada birçok oyuncu alındı ama hiç biri İbrahim Üzülmez'in performansının üstüne çıkamadı. İbrahim Üzülmez'in sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Kalıp kalmayacağı belli değil. Kalsa bile alternatifsiz. İbrahim hem Beşiktaş'ta hem de Milli Takım'da oynuyor. Bu yüzden sakatlık riski ile karşı karşıya. Onun alternatifini mutlaka bulmalıyız."

Kararı hoca verecek

Mustafa Denizli'nin istediği sol kanat oyuncusu için Almanya, Hollanda ve Norveç'te arayışların sürdüğünü belirten Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan, "Hocamızın durumu belli değil. Kendisiyle görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Birçok oyuncuyu takip ediyoruz. İsimler netleşmedi ama izliyoruz. Kesin kararı hocamız verecek" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*