“İtalya'yı yenmek istiyoruz”

  • Giriş : 14.11.2006 / 00:00:00

A Milli Takım'ın futbolcularından Tuncay Şanlı, Arda Turan ve Gökdeniz Karadeniz, yarın, İtalya ile oynanacak hazırlık maçını kazanmak istediklerini söylediler

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Takımın Azurri Stadı'nda yapılan antrenmanı öncesinde basın mensuplarının sorularını cevaplayan Tuncay Şanlı, son dünya şampiyonu İtalya'yı yenmek istediklerini belirterek, "Eksikliklerimiz var. Ancak son maçlarda çok iyi bir hava yakaladık. Uzun bir süredir gol yemiyoruz. İyi futbolumuzu sahaya yansıtıp İtalya karşısında galibiyet almak istiyoruz. Hazırlık maçı da olsa sahadan gülerek ayrılan taraf olmak istiyoruz" dedi.

A Milli Takım'ın ve Galatasaray'ın genç yıldızı Arda Turan da,"Tabi ki dünya şampiyonu ile oynamak oldukça güzel bir duygu. Hedeflerimiz var. Grubumuzda iyi yerlere gelmek istiyoruz. İtalya ile oldukça iyi bir hazırlık maçı oynayacağız. Galip gelen biz olmak istiyoruz" diye konuştu.

Trabzonspor'un milli futbolcusu Gökdeniz Karadeniz ise, grupta Norveç ve Yunanistan maçları öncesi İtalya maçının önemli bir hazırlık maçı olacağını belirterek, "Son durumuzu görmek istiyoruz. İyi bir maç olacak" şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious