“Konyaspor maçını kazanacağız''

  • Giriş : 03.11.2006 / 00:00:00

Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Werner Lorant, hafta sonu kendi sahalarında oynayacakları Konyaspor karşılaşmasını kazanmaktan başka çarelerinin kalmadığını söyledi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Haftalardır kötü sonuçlar aldıklarını ve artık puan kaybetme gibi bir lükslerinin kalmadığını belirten Lorant, "Kendi sahamızda oynuyoruz. Boş laf konuşmaya gerek yok. Konyaspor karşılaşmasından mutlak üç puan çıkartmamız gerekir" dedi. Oyuncuların idmanda gösterdiği performans ve hırsı karşılaşmalara yansıtamadıklarından yakınan Lorant, oyuncularının kendisi kadar Konyaspor maçını düşünmeleri halinde başarının kaçınılmaz olacağını dile getirdi.

Konyaspor karşılaşmasında her oyuncunun en üst düzey performans sergilemesi gerektiğinin altını çizen Lorant, "İdmanlarda gösterilen performansın maçlarda gösterilememesini anlayamıyorum. Hatalar yapıyoruz. Oyuncularımdan idmanlarda gösterdikleri hırs ve azmi maçlarda da göstermelerini istiyoruz. Artık Konyaspor karşılaşması dönüm maçımız olacaktır. Bu karşılaşmada düşündüklerimizi gerçekleştirerek çıkışa geçeceğiz." diye konuştu.

Takımda oyuncuları harekete geçirip ateşleyecek bir oyuncunun olmadığını ve bunun eksikliğini çok ciddi manada hissettiklerini aktaran Lorant, "Yaşı ne olursa olsun ama oyunu ateşleyecek bir oyuncu olsun. Bu takım için çok önemlidir. 'hadi arkadaşlar sahaya çıkalım ve bu maçı alalım' diyecek bir oyuncumuz yok." ifadelerini kullandı.

Defans oyuncularının sakatlıklarının da tam olarak geçtiğine değinen Lorant, bu oyunculardan da Konyaspor karşılaşmasından faydalanmak istediğini bildirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious