MSN'den çay siparişi alıyor

  • Giriş : 16.08.2006 / 00:00:00

Erzincan'da çay ocağı işletmecisi, kendi işyerine kurduğu bilgisayar ağı ile müşterilerinin siparişlerini MSN'den alarak çay servisi yapıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Erzincan'da 2.5 yıldır Vakıflar İşhanı'nda çay ocağı işletmeciliği yapan Hakan Koç (28), çay ocağına kurduğu bilgisayar ve internet yardımıyla, müşterilerinin MSN adreslerini alarak, çay siparişlerini internet üzerinden alıyor. Yaklaşık bir buçuk yıldır msn üzerinden çay siparişi aldığını ve yapmış olduğu uygulama ile daha rahat çalıştığını belirten Hakan Koç, hem diyafon hemde telefon sorununu internet yardımıyla ortadan kaldırdığını vurguladı. Hakan Koç, "Bende bilgisayar ve internetin yararlarından faydalanmak için, bilgisayarıma msn programı yükledim. Çay servisi yaptığım bütün müşterileriminde msn adreslerini aldım ve msn üzerinden çay siparişi alarak, hem müşterilerime daha iyi hizmet veriyorum, hemde kendi işimi kolaylaştırıyorum." diye konuştu. 60 işyerinin bulunduğu Vakıflar İşhanında, 21 müşterisine msn üzerinden çay servisi yaptığını belirten Koç, "Teknolojinin bütün nimetlerinden faydalanarak, daha rahat çalışma ortamı kendime sağlıyorum." dedi.

Çay siparişi veren esnaflardan Vedat Öney ise yapılan uygulamanın kendileri için büyük kolaylık olduğunu belirtti.

Aynı işhanında esnaflık yapan Gökhan Güver de, çayları msn üzerinden söylediklerini ve bu uygulama ile çay ocağı işletmecisinin bir ilke imza attığını vurguladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious