Münevver’i bana değil Hüseyin Bey’e sorun

 Münevver’i bana değil Hüseyin Bey’e sorun .9435
  • Giriş : 03.07.2009 / 21:21:00

Celalettin Cerrah, yeni görev yerine gitmek üzere uçakla geldiği Adana’da bir sürprizle karşılaştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

THY'nin tarifeli uçağıyla eşi Hülya Cerrah, kızları Gözde ve Merve ile birlikte Adana'ya gelen Celalettin Cerrah'ı, kalabalık bir topluluk karşıladı. Eşi ve kızlarını VIP Salonu'nda bırakan Cerrah, havalimanından ayrılıp, yakındaki camiye giderek cuma namazı kıldı. Cerrah'ın Adana Havalimanı'ndan çıktığı sırada, Almanya'dan gelen yakınlarını minibüsüyle almak için Gaziantep'ten gelen 45 yaşlarındaki Mehmet Rıdvan Doğangül, kaçak yolcu taşımacılığı yapıyor olabileceği şüphesiyle polis denetimine takıldı.

Doğangül, polisler ruhsatını aldığı sırada, Cerrah'ın de çıktığını görünce, polislere dönüp, “Beni bırakın Cem Garipoğlu'nu bulun”dedi. Cerrah, Doğangül'e yardımcı olunması için korumalarına talimat verdi. Münevver Karabulut cinayetiyle ilgili soru sorulmak istenmesi üzerine, “Münevver'i bana değil, Hüseyin Bey'e (İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın) sorun.

Osmaniye'yle ilgili sorular sorun ki cevaplayayım”dedi. Kendisinin Vali olmasıyla İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ndeki ekibinin de dağıtıldığının hatırlatılması üzerine Cerrah, “Emniyet devamlılık ister. Görev devamlılıktır. Onlar da şark görevi gelen arkadaşlarımızdı” cevabını verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*