Polat'tan futbolculara moral

 Polat'tan futbolculara moral.12563
  • Giriş : 17.04.2009 / 14:58:00

Turkcell Süper Lig'de hafta sonu İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak Galatasaray, hazırlıklarını sürdürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde, teknik direktör Bülent Korkmaz yönetiminde yaklaşık 1,5 saat süren antrenman yapan sarı-kırmızılı takımda futbolcular, kondisyon çalışmalarının ardından çift kale maç oynadılar.

Çift kale maçı 2-1 kazanan yeşil takımın gollerini Baros ve Kewell atarken, beyaz takımın tek golü ise Nonda'dan geldi. Teknik direktör Bülent Korkmaz, çift kale maç sırasında saha kenarından oyuncularını sık sık uyararak, özellikle kademenin bozulmaması ve doğru pas tercihleri konularında ikazlarda bulundu.

Sarı-kırmızılı oyuncu Yaser, çalışmanın son bölümünde Barış'ın müdahalesi sonrası yüzüne aldığı darbe nedeniyle yerde kalırken, bu pozisyonda yapılan sert müdahaleye Yaser'in sinirlendiği gözlendi.

Galatasaray'ın antrenmanına, dişi iltihaplanan Ümit Karan katılamadı.

Ümit Karan'ın dişindeki problemi nedeniyle diş doktoruna gittiği ve çalışmada bu nedenle yer alamadığı belirtildi.

Polat'tan futbolculara moral

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, antrenmana gelerek futbolculara moral verdi.

Futbolculardan önce antrenman sahasına gelen ve çalışmaya çıkan oyuncularla tek tek ilgilenerek sohbet eden başkan Polat, daha sonra teknik direktör Bülent Korkmaz'la da bir süre sohbet etti. Polat, çalışmayı saha kenarından izledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*