Popstar'dan Bayhan polisle çatıştı

  • Giriş : 27.03.2007 / 00:00:00

Kadıköy'de asayiş uygulamasından kaçan popstar Bayhan ve arkadaşları polisle çatıştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Polis, Bayhan ve arkadaşlarını yakalarken bir kişi yaralı olarak ele geçirildi. Çıkan çatışmada polis otosu da isabet aldı.
İddialara göre Kadıköy Rıhtım Caddesi'nde asayiş uygulaması yapan polis ekipleri, 34 NYL 02 plakalı otomobili durdurmaya çalıştı. İçerisinde dört kişi bulunan otomobil, polisin dur ihtarına uymayarak farlarını söndürüp kaçmaya başladı. Polis ekipleri ile kaçan otomobil arasında kovalamaca başladı. Kovalama sırasında kaçan otomobilden, zanlıları takip eden polis ekiplerine ateş açıldı. Polis de karşılık verince kovalamaca sırasında çatışma yaşandı. Kadıköy Fatih Sokak'ta, kaçan otomobil, içindeki dört kişiyle birlikte yakalandı. Polisin yaptığı incelemede otomobilde bulunanlardan birisinin Popstar Bayhan olduğu görüldü. Kaçan otomobilde bulunan ve üç ayrı suçtan araması bulunan Ergün Turan da polisin açtığı ateş sonucu bacağından yaralı olarak ele geçirildi. Yaralı Turan, ambulansla Haydarpaşa Numune Hastanesi'ne kaldırıldı. Şarkıcı Bayhan ve diğer arkadaşları ise gözaltına alınarak Kadıköy Rıhtım Polis Merkezi'ne götürüldü. Yaralı olarak yakalanan Turan da hastanedeki tedavisinin ardından karakola getirildi. Zanlıların karakolda ilk ifadeleri ve parmak izleri alındı. Bayhan ve arkadaşlarının savcılığa sevk edileceği bildirildi.

Polisle zanlılar arasında çıkan çatışmada 34 A 92193 plakalı polis otosunun sağ ön camı parçalanırken üç ayrı yerde daha kurşun delikleri oluştu. Zanlıların kullandığı silahın kurusıkıdan bozma bilye atan bir tabanca olduğu tespit edildi. Bayhan ve arkadaşlarının içinde bulunduğu otomobilde de kurşun delikleri olduğu görüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious