Sezgin: ''Wederson'dan biz vazgeçtik''

  • Giriş : 26.12.2006 / 00:00:00

Galatasaray Futbol AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin, Ankarasporlu Wederson'un transferinin kendileri için kapandığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Antalya'da düzenlenecek "Efes Pilsen Cup 6" Futbol turnuvasının tanıtım toplantısına katılan ve toplantı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Sezgin, Ankarasporlu Wederson'un transferi için iki kulübün başkanları arasında bir görüşme olduğunu belirterek, "Onun üzerine bir fiyat belirlediler, biz de tamamen vazgeçtik. Zaten Ankaraspor da satmaktan vazgeçtiğini açıkladı. Wederson konusu tamamıyla kapanmıştır" dedi.

Teknik direktörleri Eric Gerets'in transfer için istediği oyuncular olduğunu ifade eden Sezgin, "Geçen 6 ayda büyük bir araştırma yaptık. Elimizde bize uyabilecek oyuncu listesi var, ancak tabii bunların hangilerini ocak ayında gerçekleştirebiliriz, net bir şey söyleyemeyiz" diye konuştu.

Adnan Sezgin, Arjantinli oyuncuları Carusca için çeşitli teklifler geldiğini, ama şu anda net bir durumun olmadığını, ayrıca tecrübe kazanması için bazı genç oyuncuları 6 aylığına kiraya vereceklerini söyledi.

Basın mensuplarının ismi tartışılan Belçikalı teknik adamı Eric Gerets'in durumuyla ilgili sorduğu bir soruya ise Adnan Sezgin, ''Gerets'in sözleşmesi Haziran 2007'ye kadar devam ediyor'' dedi.

Sözleşmesi devam eden hocayla ilgili şu gün veya bugün görüşme yapmak diye bir şeyin söz konusu olmadığını da belirten Sezgin, ''Hocanın sözleşmesinde opsiyon maddesi yok. Haziran 2007'ye kadar sözleşmesi devam ediyor" diye cevap verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious