Uygun: ''Şampiyonluk iddiamız sürüyor''

 Uygun: ''Şampiyonluk iddiamız sürüyor'' .17705
  • Giriş : 04.02.2008 / 14:09:00

Sivasspor Teknik direktörü Bülent Uygun, Fenerbahçe yenilgisiyle yıkılmadıklarını belirterek, şampiyonluğu sonuna kadar kovalayacaklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe karşısında aldıkları mağlubiyetin takımı hırslandırdığına dikkat çeken Uygun, "Şampiyonluk için şimdi daha arzuluyuz." dedi.
Sivasspor Gaziantep maçı hazırlıklarına şehirde yaşanan aşırı soğuklar nedeniyle İstanbul'da devam edecek. Kentteki son çalışmasını bugün yapan takım, havayoluyla öğleden sonra İstanbul'a hareket etti. Burada 4 gün süreyle milli takımın Riva tesislerinde Gaziantepspor maçına hazırlanacak olan Sivasspor, 8 Şubat Cuma günü bu şehre geçecek.

İstanbul'a hareket etmeden önce bir açıklama yapan Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Fenerbahçe yenilgisi sonrası takımının düşüşe geçeceği yönündeki beklentileri boşa çıkaracaklarını söyledi.

Bu yenilginin takımı ateşlediğini vurgulayan Uygun, şampiyonluk iddialarının halen devam ettiğini belirtti. Uygun; "Sivasspor kolay kolay yıkılmaz. Bunu herkes görecek. Futbolcularım Fenerbahçe yenilgisine o kadar üzüldüler ki, içimizdeki hırs ve inanç ise iki katına çıktı." diye konuştu.

Bülent Uygun, Gaziantepspor maçının hazırlıklarına başladıklarını belirterek, "Yeni bir morale ve stratejiye ihtiyacımız var. Gaziantep maçına kadar bunu sağlayacağız. Taraftarımız merak etmesin. Bu zorlu virajı üç puanla kapatarak şampiyonluk iddiamızı sonuna kadar sürdüreceğiz." şeklinde konuştu.

CİHAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious