Verdiği ilanla kendini savundu

  • Giriş : 24.07.2006 / 00:00:00

Sakarya’da bir doktor, vatandaşlar arasında çıkan "Organ Mafyası suçlamasıyla gözaltına alındı" şeklindeki söylenti nedeniyle gazetelere ilan vererek söylenenleri yalanladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Özel Bilge Hastanesi’nin sahibi ve Genel Cerrah uzmanı Dr. İsmet kartal bugünlerde hahkında çıkan asılsız dedikodular nedeniyle oldukça sıkıntılı günler geçiriyor. Sakarya’da son günlerde fısıltı gazetesinin hedefi haline gelen ve organ mafyası suçlamasıyla gözaltına alındığı iddia edilen İsmet Kartali yerel gazetelere ilan vererek söylentileri yalanladı.

Hakkındaki dedikodular nedeniyle oldukça zor günler geçiren Kartal, söylentiler yüzünden her gün bir çok kişinin kendisini telefonla arayarak durumun doğru olup olmadığını sorduğunu belirtti. İlk başlarda söylentilere gülüp geçtiğini anlatan Kartal " Sonraları durum öyle bir hal aldı ki artık bunun bilinçli bir karalama kampanyasının sonucu olduğunu düşünüyorum. Bunlar müessesemi ve beni yıpratmak için rakiplerim tarafından ortaya atılıyor. Yıllarca hayat kurtaran bir insana çamur atıyorlar. Ahlaksızca bir davranış. Vatandaşı kullanıyorlar. Vatandaşlarımız bu sözlere çok çabuk inanıyor. Böyle bir olayın olması söz konusu değil. Böyle bir olay yok. "dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious