...ve Aziz Yıldırım kapıyı gösterdi!

...ve Aziz Yıldırım kapıyı gösterdi!.10047
  • Giriş : 01.06.2009 / 18:14:00

F.Bahçe Başkanı Yıldırım, bire bir görüştüğü yıldızın sözleri üzerine küplere bindi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

F.Bahçe Başkanı Yıldırım, bire bir görüştüğü Uruguaylı yıldızın net konuşmaması üzerine küplere bindi

Lugano'ya kapıyı gösteren Yıldırım, "Bundan sonraki teklifimiz 1 milyon Euro. Kalmak istersen bu paraya oynarsın, yoksa kapı orada istediğin yere git" dedi...

Fenerbahçe yönetiminin, biten sözleşmesini uzatmak için uzun süredir uğraştığı Diego Lugano'yla ipleri kopardı. Başkan Aziz Yıldırım'ın geçen hafta içinde bire bir görüştüğü Uruguaylı yıldızın, yapılan 3 milyon Euro'luk teklife rağmen kesin kararını açıklamaması sabırları taşırdı.

Ekonomik krize rağmen fedakarlıklar yaparak Lugano'ya büyük rakamlar teklif eden Başkan Yıldırım, yıldız oyuncunun görüşmede gitme ya da kalma konusunda net konuşmaması üzerine kapıyı gösterdi.

LAZİO'YA İMZA ATTI

Yıldırım'ın yaptığı 3 milyon Euro'luk teklifi geri çekip, "Biz büyük fedakarlıklar yaparak en yüksek rakamlardan birini sana teklif ettik. Ancak sen ne giderim ne kalırım diyorsun.

Bundan sonra sana teklifimiz 1 milyon Euro. Kalmak istiyorsan bu paraya oynayacaksın, kabul etmiyorsan da kapı orada gitmek istediğin yere gidebilirsin. Kimse Fenerbahçe'yi 2. plana atıp oyalayamaz" dediği ifade edildi.

Uruguaylı yıldızın da bu nedenle Trabzon maçında oynamadığı ve eşyalarını topladığı öğrenildi. Lugano'nun Lazio'ya imza attığı ve hafta içinde İstanbul'dan ayrılacağı da bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*