...ve Mehmet Yıldız Galatasaray'da

...ve Mehmet Yıldız Galatasaray'da.14983
  • Giriş : 30.12.2008 / 09:02:00
  • Güncelleme : 30.12.2008 / 09:53:47

G.Saray ve Sivasspor yöneticileri dün bir kez daha masaya oturdu ve yıldız oyuncunun transferinee son şeklini verdiler.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray, yılan hikayesine dönen Mehmet Yıldız transferinde amacına ulaştı.

Anlaşmaya göre, Cimbom Mehmet Yıldız'a karşılık Sivasspor'a 3.5 milyon euro ve iki oyuncu verecek. İmzalar ise 5 Ocak'ta atılacak.

Baros'la coşarım

İmza atmak için 5 Ocak'ı bekleyen yıldız oyuncu "Baros gibi bir golcü ile oynamaktan mutluluk duyarım" dedi.

Sivas'ın başarılı golcüsü Mehmet Yıldız, ligin ikinci yarısında Galatasaray için ter dökecek. Uzun görüşmelerin ardından iki kulüp büyük oranda anlaşırken, Mehmet bir terslik olmazsa 5 Ocak'ta sarı-kırmızılı kulüple sözleşme imzalayacak. Transferin önündeki tek engel ise henüz Sivas'a gitmeyi kabul etmeyen Ümit Karan. Sezgin başta olmak üzere yöneticiler, Ümit'i ikna etmenin yollarını ararken, yıldız oyuncunun kabul etmemesi halinde Sivas'a başka bir ismin önerileceği ifade edildi.

Genç değilim ki

Çalışmalara başlayan Sivasspor'un idmanına katılmayan ve artık Galatasaraylı olmak için gün sayan Mehmet Yıldız, "Büyük takımda oynayamaz" şeklindeki eleştirileri gerçekçi bulmadığını söyledi.

Futbolunun artık olgunluk dönemine girdiğini ifade eden 27 yaşındaki golcü, "Çalıştıktan sonra başarılı olmamam için bir neden yok. Galatasaray'da önemli oyuncular var ama bu beni etkilemez. Özellikle de Baros ile birlikte oynamaktan büyük mutluluk duyarım. İyi bir ikili oluruz" dedi.

FOTOMAÇ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*