...ve yeni lider Sivasspor oldu

...ve yeni lider Sivasspor oldu.8901
  • Giriş : 13.12.2008 / 21:54:00

Deplasmanda Bursaspor'a boyun eğen Trabzonspor, zirveyi Sivasspor'a kaptırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Turkcell Süper Lig'in 15. haftasında Bursaspor'a konuk olan Trabzonspor, rakibine son dakikada 2-1 boyun eğerken zirveyi de Sivasspor'a bıraktı.

Haftaya 31 puanla lider giren Trabzonspor, Bursaspor deplasmanından eli boş dönerken 4 Eylül Stadı'nda Hacettepe'yi 2-1'le geçen Sivasspor averajla zirveye yerleşti.

Beşiktaş ise sahasında Ankaragücü'nü, Holosko'nun attığı golle 1-0 yenerek
puanını 28'e yükseltti ve maç fazlasıyla 4. sırada yer aldı.

 
TakımOGMBAYP
1Sivasspor15924261131
2Trabzonspor15924221331
3Galatasaray15933341730
4Beşiktaş15834251428
5Fenerbahçe14842271726
6Ankaraspor14842211126
7Kayserispor1563614724
8Bursaspor15654212222
9Gaziantepspor14554161919
10Eskişehirspor14455182217
11Konyaspor14464142116
12Büyükşehir Bld.15474122116
13Gençlerbirliği15375172314
14Denizlispor14482212814
15Ankaragücü15375132214
16Antalyaspor14266152112
17Kocaelispor1429317309
18Hacettepe1521039239
 
SPOR3

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*