1 aylık gelinini tavana asıp tecavüz etmiş

1 aylık gelinini tavana asıp tecavüz etmiş.12869
  • Giriş : 08.01.2009 / 13:45:00
  • Güncelleme : 08.01.2009 / 13:14:07

Kayınpeder gelinini tavana asıp dişlerini söküyor, tecavüz ediyor. Karısı ve kızı da yardım ediyor. Tüm aile sapık...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Manisa'da, gelini P.U.'ya tecavüz edip, işkence yaptığı ileri sürülen H.K. ile kendisine yardımcı olduğu ileri sürülen kızı G.K., polis tarafından gözaltına alındı. Polis, olaya karıştığı iddia edilen H.K.'nin eşi C.K.'nin ise arandığını bildirdi.

KOCA ASKERE GİTTİ

18 yaşındaki P.U. bir yıl önce tanıştığı 24 yaşındaki A.K.'yle imam nikahı ile evlendi.

Çift, A'nın ailesiyle aynı evde yaşamaya başladı. A. evlendikten bir ay sonra eşini ailesine teslim ederek, askere gitti. İddiaya göre gelin ile kocasının ailesi anlaşmazlıklar çıkmaya başladı.

KERPETENLE DİŞLERİNİ SÖKTÜ

Dört ay önce bu anlaşmazlıklar iyice alevlendi. Bunun üzerine gelin, kayınpederi, kayınvalidesi ve görümcesinin yardımıyla ellerinden tavandaki bir kancaya asıldı. Kayınpeder H. bununla yetinmedi. Gelininin kerpetenle dişlerini söktü, tecavüz edip, ters ilişkiye de girdi.

Gelin P.U., yaşadıklarının ardından evden kaçarak İzmir'deki akrabalarının yanına sığındı ve polise giderek eşinin ailesinden şikayetçi oldu.

MANİSA'DA YAKALANDILAR

P.U.'nun şikayeti üzerine H.K.'nin evine giden polis, İstanbul'a taşındıklarını öğrendi. Ancak tüm uğraşlara rağmen H.K.'min İstanbul'da nereye taşındığı belirlenemedi. Polis yaptığı istihbarat çalışmaları neticesinde, dün Manisa'ya gezmeye geldiklerini belirlediği H.K. ile kızı G.C.'yi yakalayıp, gözaltına aldı. İşlemlerinin ardından bugün adliyeye sevk edilen baba-kız, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Polis, H.K.'nin eşi C.K.'nin ise arandığını bildirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*