1 GB dosya paylaşımı mümkün

1 GB dosya paylaşımı mümkün.11683
  • Giriş : 14.03.2008 / 11:53:00

EatLime ile dosya paylaşımı yeni bir boyut kazanıyor. Benzer dosya paylaşım servislerinin limitini 10'a katlayan EatLime'ın farkı bununla da sınırlı değil.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Dosya paylaşmak için en ideal yöntem bir FTP sitesi kullanmak olsa da, herkes bu imkana sahip değil. Bunun için YouSendIt ve RapidShare benzeri servisler ücretsiz olarak 100 MB gibi bir zamanlar makul olan dosya paylaşımı imkanı sunsa da, günümüzde 100 MB'ı katlayan dosyaları paylaşmak için parçalara ayırmak gibi işlemler yapmak gerekiyor.

EatLime ise bu sınırları ortadan kaldırıyor. Ücretsiz alacağınız bir hesapla 1 GB'a kadar boyuttaki dosyalarınızı paylaşabiliyorsunuz. Üstelik servisin tek önemli özelliği bu değil; yüklediğiniz dosyaların indirme linklerini henüz yükleme bitmeden dosyayı paylaşmak istediğiniz kişilere verebiliyorsunuz. Onlar da bu sayede siz yüklemeyi tamamlamadan indirmeye başlayabiliyor. Böylece büyük zaman tasarrufu sağlanıyor. Kullanışlı ve düzenli bir arayüze sahip olan EatLime'in devler liginde nasıl bir yer edineceğini zamanla göreceğiz.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious