10 bin dolara kiralık sevgili tutacakmış

10 bin dolara kiralık sevgili tutacakmış.13761
  • Giriş : 02.01.2009 / 11:16:00

İbrahim Tatlıses'ten çok tartışılacak iddialar... Tatlıses, "Gündemde kalmak için 10 bin dolara sevgili tutacağım. Araştırdım, bu işin piyasa fiyatı genelde bu civarda" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yeni yıldaki planları arasında evliliğin olmadığını söyleyen İbrahim Tatlıses "Gündemde kalmak için 10 bin dolara sevgili tutacağım. Araştırdım, bu işin piyasa fiyatı genelde bu civarda" dedi.

Yılbaşında Kıbrıs Kaya Artemis'te sahne alan İbrahim Tatlıses, 2009'un ilk saatlerinde uzun süre gündemi meşgul edecek bir tartışmanın fitilini ateşledi. 2009 ile ilgili şimdilik evlilik planı olmadığını belirten Tatlıses "Aşk meşk, işleri boş işler. Gündemde kalmak için 10 bin dolara bir sevgili tutacağım, sonra hiç sebepten ondan ayrılacağım. Piyasa araştırması yaptım fiyatlar genelde bu civarda" dedi.

ALBÜM DEĞİL SINGLE ÇIKARACAK

Aşk konusunda kadere inandığını ve zorla güzellik olmayacağını söyleyen ünlü sanatçı "Sevgilim olsa bile magazin malzemesi olmak için var demem" diye konuştu. Yeni yılla birlikte doğum gününü de kutlayan Tatlıses'i izlemeye gelenler arasında Aydın Doğan, Ertuğrul Özkök, Cavit Çağlar gibi isimler de vardı. 2009'un başında yeni bir albüm çıkaracağını da açıklayan Tatlıses 5 şarkılık bir single hazırladığını söyledi.

STAR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*