10 dakikadan sonra konuşmak bedava

10 dakikadan sonra konuşmak bedava.12281
  • Giriş : 14.01.2009 / 20:16:00

GSM operatörleri arasında rekabet giderek kızışıyor. Şirketler artık kampanyalarında bedava konuşmayı ön plana çıkarıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Vodafone'un yeni tarifesi Kontörlü Cep Limitsiz, ön ödemeli Vodafone abonelerini 10 dakikadan sonra limitsiz ve ücretsiz konuşturacak. Türkiye'de kontörlü hat sahiplerine ilk kez sunulan bu tarife kapsamında her ay 100 kontör yükleyen aboneler, 30 gün boyunca günde 10 dakikadan sonra tüm Vodafone'luları limitsiz ve ücretsiz olarak arayabilecek.

Vodafone'un bu yeni tarifesiyle farklılığını bir kez daha ortaya koyduğunu ifade eden Vodafone Türkiye Bireysel İşletme Bölüm Başkanı Engin Aksoy, “Ekonomik sıkıntıları göz önünde bulundurarak hazırladığımız bu tarife ile iletişimin önündeki engelleri kaldırmaya devam ediyoruz. Sektörde bir benzeri olmayan bu yeni tarifemiz, yaratıcı bir yaklaşımla iletişimin önündeki limitlerin üzerini çiziyor. Cep telefonu kullanıcıları artık 'Ne kadar konuştum, kaç kontörüm gidecek' gibi kaygılar yaşamayacak, görüşmelerinde hiçbir kısıtlamaya gitmek zorunda kalmayacaklar. Kontörlü Cep Limitsiz Tarifesi'nde yapılan 10 dakikalık görüşmeler, şebeke içi dakikası 1, diğer yönlere ise 2 kontörden ücretlendirilecek. Tüketici dostu bir yaklaşıma da sahip tarifede görüşmeler 60 değil, 6 saniyelik periyotlarla ücretlendirilecek” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*