10 gün içinde ikinci kez oğlunu vurdu

10 gün içinde ikinci kez oğlunu vurdu.8144
  • Giriş : 11.07.2008 / 12:02:00

Aksaray’da emekli Mecit Çolak (53), alkollü bir şekilde evine gelip, kendini rahatsız ettiği iddasıyla oğlu Kemal Çolak (35) ve arkadaşı Veli Tekocak’ı (40) av tüfeği ile vurarak yaraladı. Baba Mecit Çolak’ın oğlunu 10 gün önce yine tüfe

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Olay, dün saat 23.00 sıralarında Fatih Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre Kemal Çolak, arkadaşı Veli Tekocak ile birlikte alkollü bir şekilde babası Mecit Çolak’ın evine giderek, babasıyla tartıştı. Mecit Çolak ta evinde bulunan av tüfeği ile oğluna ve arkadaşına ateş etti. Tüfektan çıkan saçmalarla vücutlarının çeşitli yerlerinden yaralanan Kemal Çolak ve Veli Tekocak, ambulansla Aksaray Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Durumu ağır olan Veli Tekocak, Konya Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edildi.

Olayın ardından Mecit Çolak polisi arayarak, “Oğlumu vurdum. Gelin beni alın” diye ihbarda bulundu. Baba Mecit Çolak, polis tarafından gözaltına alındı. Aksaray Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınan Kemal Çolak, “Babam beni 10 gün önce de bacağımdan vurmuştu. Üç dört gün hastanede yattım. Davacı olmadığım için gözaltına alındıktan sonra serbest bırakıldı. Ama artık yeter” dedi.

Polis yetkilileri olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü, baba-oğul arasındaki tartışmanın nedeninin henüz öğrenilemediğini açıkladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*