10 günlük bebek döverek öldürüldü

10 günlük bebek döverek öldürüldü .6824
  • Giriş : 26.09.2007 / 15:21:00

Fatih’te, evlilik dışı doğan 10 günlük bebeği öldürdükleri iddia edilen 4 kişi gözaltına alındı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yedikule Surları yakınındaki bir çöp poşeti içinde bir erkek bebek cesedi bulunmasının ardından, Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, bebeğin kolundaki doğum izinden Zeytinburnu’ndaki Semiha Şakir Doğumevi’nde 10 gün önce dünyaya geldiğini belirledi.

Bu tespit üzerine araştırmalarını genişleten polis, hastane kayıtlarına göre çocuğun annesi olduğu belirlenen P.S (18) ile olay sırasında yanında bulundukları tespit edilen kız arkadaşları H.K ve S.A’yı gözaltına aldı. Polis, P.S’nin ifadesinin ardından bebeğin babası olduğu belirtilen Ö.M.S’yi iş yerinde gözlem altına aldı.

Polisteki ifadesinde, bebeği öldürdüğünü kabul eden P.S’nin, hamileliğinin 8. ayında doğum sancısı çekince arkadaşları H.K ve S.A ile gittikleri hastanede doğum yapıp bir gün kaldıktan sonra taburcu olduğunu ve bebeğe arkadaşlarıyla 7 gün boyunca evlerinin bodrum katında baktıklarını anlattığı bildirildi.

Bebeğin Ö.M.S ile girdikleri evlilik dışı ilişki sonucu dünyaya geldiğini belirten P.S’nin, kurtulmak için döverek öldürdüğü bebeği bir poşete koyarak surların yakınına attıklarını ifade ettiği kaydedildi.

Şüpheliler, daha sonra Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliğine teslim edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious