10 metreden düşen küçük kızı canı pahasına kurtardı!

10 metreden düşen küçük kızı canı pahasına kurtardı!.47211
  • Giriş : 24.04.2008 / 05:31:00
  • Güncelleme : 25.04.2008 / 10:22:02

Oyun oynarken ikinci kattan aşağıya düşen bir kız çocuğunu havada yakaladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde oyun oynarken ikinci kattan aşağıya düşen bir kız çocuğunu rent a car görevlisi havada yakaladı.

Kendisine oyun alanı olarak yürüyen merdivenleri seçen minik Tuğbayı yere çakılmaktan Atatürk Havalimanı’nda bir rent a car şirketinde çalışan Okan Esin isimli personel son anda kurtardı. Esin,10 metre yükseklikten düşen Tuğbayı kurtardı ama kendisi de yaralandı. Olay şöyle gerçekleşti;

Umreden dönen akrabalarını karşılamaya gelen Tatar ailesinin küçük kızı Tuğba, terminalde bulunan yürüyen merdivenlerin kenarlarına ata biner gibi bindi.Yukarı doğru çıkan küçük kız dengesini kaybedince aşağı doğru sarktı.Sarkan küçük kızı görenler panik içinde küçük kıza “Atla" dedi.Kendisini bırakan küçük kızı tutmak isteyen Okan Esin kollarını açarak küçük kızı yakaladı. Küçük Tuğba’nın burnu bile kanamazken Esin’e Port Clinic ekipleri tarafından ilk müdahale yapıldı. Esin, müdahalenin ardından Port Clinic’e kaldırılırken ellerinde kırılma belinde ise incinme olduğu öğrenildi.

Olayı görenler, küçük kızın kurtarılmasını heyecanla anlatırken tekerlekli sandalyede kliniğe götürülürken konuşan Okan Esin, "Küçük kızı sarkmış görünce zemine çakılmaması için kollarımı açtım. Kurtardım ama ellerim ve belim incindi. Şu anda iyiyim" dedi.

Şoka giren Tuğba’da gözyaşı dökerken küçük kızın ailesi şaşkınlık içindeydi.Bir çok yolcu ve personelde müdahale anını merakla izledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious