10 trilyonluk boşanma anlaşması

  • Giriş : 17.08.2006 / 00:00:00

Cem Hakko ile eşinin boşanma pazarlığı sonuçlandı. Bettina Hakko istediğini aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

1- Vakko'nun 13 şirketinden ikisinin bir kısım hissesi verilecek.
2- Çiftin sahip olduğu gayrimenkullerin bazıları Bettina Hakko'ya devredilecek.
3- Yapılan anlaşmaya göre Bettina Hakko bunların yanı sıra açıklanmayan miktarda nakit para alacak.

Bettina 10 milyon YTL'ye anlaştı

Bettina-Cem Hakko çiftinin boşanma pazarlığı sonuçlandı. Vakko hisseleri, gayrimenkuller ve nakitten oluşan 10 milyon YTL alan Bettina, anlaşmayı imzaladı.

16 Ekim'de ilk duruşmaya çıkacak olan Cem-Bettina Hakko çifti boşanma tazminatı konusunda anlaşmaya vardı. İki gün önce telefonda bütün konular üzerine fikir birliğini varan çift, işi avukatlarına devredip aradan çekildiler ve önceki gün de avukatlar bir araya gelerek anlaşmayı imzaladılar. Çiftin yakınlarından öğrendiğime göre Bettina Hakko, kendisini Ronit Gülcan ile aldatan eşi Cem Hakko'dan boşanma tazminatı olarak yaklaşık 10 milyon YTL alacak. Üç ana başlık altında toplanan ve imzalanan ön protokole göre, Bettina Hanım'ın boşanma gerçekleştiğinde bir kısım nakit para, bir kısım gayrimenkul ve Vakko Holding'e bağlı 13 şirketinikisinden bir kısım hisse alacağı konuşuluyor. Bugünün değeriyle Bettina Hanım'ın kazanacakları toplamda 10 milyon YTL olarak telaffuz ediliyor.

OĞLANIN VELAYETİ ANNEYE

Bu arada çiftin arasında çocuklarının velayeti konusunda hiçbir sorun yaşamadığını öğrendim. Hakko çiftinin kızları Pia ve Katia reşit olduğu için, oğulları Can Hakko'un velayeti Bettina Hanım'da kalacak. Ancak Cem Bey istediği her an çocuklarıyla zaman geçirmekte özgür olacakmış. Hatta öğrendiğime göre çocuklar için nafaka dahi konuşulmamış. Cem Bey kendi gücü çerçevesinde yapması gereken her şeyi yapacağı için protokolde böyle bir madde yer almamış.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious