10. kattan düşen çocuk öldü

10. kattan düşen çocuk öldü  .22749
  • Giriş : 09.04.2008 / 08:53:00
  • Güncelleme : 10.04.2008 / 20:32:06

İzmir'in Karşıyaka ilçesi Bostanlı semtinde 2,5 yaşındaki Doruk Er, 10'uncu katta bulunan apartmanın panjurla kapatılan balkonundan aşağıya düştü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Çıktığı tabureden dengesini kaybederek büyük bir hızla beton zemine çakılan küçük çocuk, olay yerinde hayatını kaybetti. Küçük Doruk'un beton zemindeki cansız bedenini gören annesi, dedesi ve anneannesi fenalaşarak ambulansla Karşıyaka Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Anne Elif Er'in, eşinin şehir dışında bulunmasından dolayı 2 buçuk yaşındaki oğlu Doruk'u da yanına alarak annesinin evine misafirliğe gittiği öğrenildi.

Olay, akşam 19.30 sıralarında Karşıyaka ilçesi Bostanlı Semti 2036 sokak Bergama 2 Blokları numara 34/30 kat 10'da meydana geldi. Ev hanımı Elif Er, makyaj malzemesi satan bir firmada satış müdürü olarak çalışan eşi Teoman Er'in Antalya'da bulunması nedeniyle, 2,5 yaşındaki oğlu Doruk Er'i de yanına alarak annesinin evine misafirliğe gitti. Küçük Doruk mutfak balkonuna gelerek, kimsenin olmadığı bir sırada balkondaki taburenin üzerine çıktı. Balkon penceresinden aşağıya sarkan küçük çocuk, dengesini kaybederek 10. kattan aşağıya düştü. Büyük bir hızla beton zemine çakılan küçük çocuk olay yerinde hayatını kaybetti. Dede Hürriyet Turan, anneanne Gülümser Turan ve anne Elif Er, durumu fark edince sinir krizleri geçirdi. Talihsiz çocuğun fenalık geçiren anne, dede ve anneannesi, ambulansla Karşıyaka Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious