100. yıl bebekleri

  • Giriş : 08.01.2007 / 00:00:00

100'üncü yıl Fenerbahçeli nüfusuna bereket getirdi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Geçen yıl şampiyonluğu pas geçen Kanarya, 100'üncü yılında babalığa uçuyor Mehmet'in açtığı bebek sezonunda Rüştü, Serdar ve Semih sıralarını bekliyor.

Hepsi Çok Üzülmüştü...
Lacivert-Sarı, şampiyondur babası... Taraftar evini döşeğini, kundağını beşiğini sevdiği takımın renkleriyle donatırken futbolcuların durumu da pek farklı değil. Geçtiğimiz yıl şampiyonluğu kıl payı kaçıran Fenerbahçe'de çok sayıda oyuncu, kulübün 100'üncü yıldönümünde baba olmayı tercih etti. Geçmiş sezonu hüzünle kapatan Sarı-Lacivertliler, 2007'ye babalar gibi girdi. Ve ilk müjdeli haber Mehmet Yozgatlı'dan geldi.

Ekipteki İlk 4'lü Belli Oldu
Yozgatlı'nın eşi Emine Yozgatlı, 3 Ocak'ta Ege adında bir erkek bebek dünyaya getirdi. Yüzüncü yılın bereketine kaleci Serdar Kulbilge de eklendi. Ünlü oyuncunun eşi Elif Kulbilge'nin 14 Ocak'ta doğum yapacağı öğrenilirken babalık kuyruğuna Rüştü ve Semih de eklendi. Rüştü'nün eşi Işıl Rençber'in Mart'ta, Semih'in eşi Pınar Şentürk'ün Mayıs'ta yeni Fenerbahçeliler dünyaya getireceği müjdelendi. 100'üncü yıl babalarında, ilk 4'lüyü belirleyen Kanarya'da yeni bebek haberleri de umutla beklenmeye başlandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious