100. yıl coşkusu

  • Giriş : 14.01.2007 / 00:00:00

Fenerbahçe'de 100. yıl kutlanmaya başlandı. 100. yıl Başkan Aziz Yıldırım'ın da katıldığı gecde Düzce'de coşkuyla kutlandı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

100. yıl coşkusu
Düzce Fenerbahçeliler Derneği'nin düzenlediği "100. Yıl Balosu" Kızılay Düğün Salonu'nda yapıldı. Geceye Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, yönetim kurulu üyeleri Mithat Yenigün, Ali Yıldırım, Hakan Dinçay ve Ercan Karasu, Kulüp Genel Müdürü Serkan Acar, Dernekler Sorumlusu Murat Boyraz, Fenerbahçeli eski futbolculardan Rıdvan Dilmen, Selçuk Yula, Turan Sofuoğlu ve taraftarlar katıldı. Salona giren Aziz Yıldırım, "Büyük başkan" sloganları eşliğinde sevgi gösterileriyle karşılandı.

100'ncü yıl coşkusunun büyük olduğunu ve bu yıla mutluluk içinde girdiklerini belirten Yıldırım, "100'ncü yıl önemli bir yıl. Geçmişten bugüne yaşadıklarımızı hatırlayacağımız bir yıl. Bugünleri de geleceğe taşıyacak bir yıl olacak. Bu da Fenerbahçe'nin büyüklüğünü gösterecek" dedi.

Gecede konuşan AKP Düzce Milletvekili Fahri Çakır ise koyu bir Fenerbahçeli olduğunu belirterek, "İnşallah bu sene büyük mutluluklar yaşayacağız" diye konuştu.

Gece yerel sanatçıların verdiği konserlerle devam etti. Fenerbahçeliler gecede şampiyonluk şarkıları söylediler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious