100. yıla hakem engeli!

  • Giriş : 25.04.2007 / 00:00:00

Fenerbahçe'nin sezon başında 100. yıl onuruna özel olarak hazırlattığı formalara hakemlerin karşı çıktığı öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe'nin sezon başında 100. yıl onuruna özel olarak hazırlattığı sarı renkli formalara hakemlerin "Bizim formamızla karışıyor" gerekçesiyle karşı çıktığı, bunun üzerine klasik çubuklu formalara dönüldüğü öğrenildi.

Fenerbahçe'nin 100. kuruluş yıldönümü anısına özel olarak hazırlattığı ve Fenerium mağazalarından satışa sunduğu özel formalara hakemlerin zorluk çıkardığı öğrenildi.
Sarı renkteki formalara hakemlerin "bizim formamızla karışıyor" diyerek birçok maçta itiraz ettikleri ve bu yüzden Fenerbahçe'nin rakiplerinin karşısına klasik çubuklu formalarla çıktığı belirtildi.
Sezon başında birçok karşılaşmada özel 100. yıl formaları ile mücadele eden sarı-lacivertliler, gelen tepkiler üzerine bu formalarını rafa kaldırırken, beklenmedik gelişmenin Fenerium mağazalarındaki satışları da etkilediği ifade edildi.
Takımın üzerinde sarı renkteki formaları göremeyen taraftarların bu yeni dizayna ilgisinin kalmadığı, çubuklu formaların daha çok tükendiği bildirildi.
Fenerbahçe'nin satışların artması için şampiyonluğun garantilenmesi halinde son bir kaç maça özel hazırlanan 100. yıl formalarıyla çıkmayı planladığı da belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious