100. Yılda 270 pedal

  • Giriş : 26.05.2007 / 18:07:00

Fenerbahçeliler Derneği, Fenerbahçe'nin kuruluşunun 100. Yılında 'Bisiklet Şöleni' düzenledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bisiklet Şöleninde Menemen Kaymakamı Turgut Subaşı, Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin, eski İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Saygı ve 270 kadar bisiklet sever katıldı. Şenliğe katılan bisiklet sever yaklaşık 3,5 km pedal bastılar. Menemen Fenerbahçeliler Derneğinin düzenlediği 'Bisiklet Şenliği'ne her takımın taraftarı katıldı.

Dernek Başkanı Haluk Akgün yaptığı açıklamada, Fenerbahçe'nin kuruluşunun 100. Yıl dönümü etkinlikleri kapsamında 'Bisiklet Şenliğinde tertip ettiklerini belirterek, "Fenerbahçe'mizin kuruluşunun 100 yılı etkinlikleri kapsamında düzenlediğimiz etkinliklerimizle, sporun dostluk, kardeşlik olduğunu göstermek istiyoruz. Sahalarda meydana gelen terörizme karşı Menemen'den dostluk mesajı vermek istiyoruz" dedi.

Menemen'de çok sayıda bisiklet ve motosiklet kullanıcısı olduğunu belirten Dernek Başkanı Haluk Akgün, "Bu şenliği düzenlemekteki amaçlarımızdan bir tanesi de, bisiklet ve motosiklet kullanıcılarının kurallara uymalarını istiyoruz. Bu anlamda dikkat çekmekte istedik" diye konuştu.

Belediye Başkanı Tahir Şahin ise, bisiklet şenliğine katılmaktan çok keyif aldığını belirterek, "Bir Galatasaraylı olarak sizleri kıskandım. Bu sene şampiyon sizsiniz, bu sene en büyük Fenerbahçe derken, etkinliklerin devamı diliyorum" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious