103 santimetre boyundaki Behçet'in aşkı

  • Giriş : 16.04.2007 / 00:00:00

MUŞ'ta, 103 santimetre boyundaki 27 yaşındaki Behçet Erkan, gönlünü kaptırdığı kendisinden 37 santimetre uzun olan 19 yaşındaki Şenay Taş ile dünya evine girdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

MUŞ'ta, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nda memur olarak çalışan 103 santimetre boyundaki 27 yaşındaki Behçet Erkan, gönlünü kaptırdığı kendisinden 37 santimetre uzun olan 19 yaşındaki Şenay Taş ile dünya evine girdi.

Erkan ve Taş, Muş Düğün Salonu'nda yapılan düğünde evlendi. Sevimliliği ve cana yakınlığı ile Muş’un maskotu haline gelen Behçet Erkan’ı düğününde yalnız bırakmayan arkadaşları, damatla bol bol halay çekip göbek attı. Deliler gibi aşık olduğu Şenay ile evlenmenin mutluluğunu yaşadığını söyleyen Erkan, “Hayatımda hiç bu kadar mutlu olmamıştım. Şenay’ı ilk görüşümde çok sevdim. Duygularımı açıkca söyledim. O da aşkımı kabul etti. Ailelerimiz de evet deyince, hemen evlendik” dedi.

Boyu 140 santimetre olan gelin Şenay Taş ise çok mutlu olduğunu belirterek, “Herkese örnek olabilecek bir evlilik yapacağız” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious