11 futbolcuya yol göründü

11 futbolcuya yol göründü.12563
  • Giriş : 11.05.2009 / 11:45:00
  • Güncelleme : 11.05.2009 / 13:17:43

Adnan Polat'ın 11 futbolcuyu göndereceği ileri sürüldü... İşte o isimler

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, yeni sezonun transfer politikasını belirledi. 'Sezon sonunda mevcut kadrodan 11 futbolcu göndereceğim' diyen Polat'ın yakın çevresiyle paylaştığı düşünceleri şöyle:


Gideceklerin listesini hazırladık. Başta kaptanlar Ümit Karan ve Hasan Şaş. İkisi de G.Saray için çok ter döktüler ama miadları doldu. Tobias'ı (Linderoth) göndereceğim. Ferdi, Mehmet Güven ve Aydın'ı kiralık göndermeyi düşünüyorum. Sanctis zaten kiralık, kulübüne geri dönecek. Aykut ve Orkun'u da göndereceğim. Sabri ve Lincoln'ün satılması ile ilgili Adnan Sezgin'e tam yetki vereceğim. Bu iki futbolcu için gelen teklifler değerlendirilecek ve sezon sonunda ikisini de satacağım.

Leo Franco ve Mustafa Sarp transferlerini bitirdik. Lincoln'ün oynadığı mevkiiye Kewell veya Arda alternatifleri zaten olacak. O nedenle yabancı bir sağ açık düşünüyoruz.

Baros'un yanına güçlü ve hava hakimiyeti yüksek, kaliteli bir santrfor alacağız. Şu anda çalışmalar sürüyor ve belli bir isim yok.

Leo Franco'nun alternatifi olarak Manisaspor'dan Ufuk ile görüşüyoruz. Daha 22 yaşında ve 1.95 boyunda. Muhteşem bir kaleci. Biraz tecrübelensin, önümüzdeki senelerde G.Saray'ın kalesini ona teslim etmeyi düşünüyoruz. Üçüncü kaleci olarak ise Beylerbeyi'nde kiralık oynayan Fırat'ı geri çağıracağız.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*