12 Dev Adam, Ankara'da

  • Giriş : 27.07.2006 / 00:00:00

Efes World Cup 5'te mücadele etmek için Ankara'ya gelen A Milli Basketbol Takımı, Ankamall'da hayranları ile buluştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Swiss Otel'deki basın toplantısının ardından ayağının tozuyla Ankamall'da binlerce hayranı ile buluşan 12 Dev Adam ilk olarak Ankamall alışveriş merkezinin önünde Efes Pilsen'in 22 Temmuz'dan beri düzenlediği açık saha organizasyonunu ziyaret etti. Burada Milli Takım oyuncuları ve Teknik Heyet her yaş grubundan hayranlarını topluca selamladı.

Milli Takım adına toplanan kalabalığa bir konuşma yapan Takım Kaptanı İbrahim Kutluay Efes Pilsen World Cup 5'in kendileri için çok önemli bir sınav olduğunu belirtti ve "Ankaralı basketbolseverlerin desteğine çok ihtiyacımız var. Çok genç ve iyi bir takımız. Dünya Şampiyonası'nda başarılı olacağımıza inanıyoruz" dedi.

Bu kısa konuşmanın ardından Milli Takım Teknik Heyeti ve oyuncular kendileri için hazırlanan ve büyük bir kalabalığın beklediği imza töreninin yapılacağı alana geçtiler. Basının da yoğun ilgi gösterdiği organizasyonda, 12 Dev Adam şarkısı eşliğinde alkışlarla ve büyük bir coşkuyla karşılanan milliler bir saat süreyle kendilerinden saatlerce önce gelen ve uzun kuyruklar oluşturan hayranlarına imza dağıttılar.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious