12 milyon Euro'yu geri çevirdi

12 milyon Euro'yu geri çevirdi .6664
  • Giriş : 04.08.2007 / 10:19:00

Fransız ekiplerinden Bordeaux Gökhan Zan, St.Etienne ise Bobo için siyah-beyazlı kulübe ’resmi başvuruda’ bulunup, bu oyuncuları transfer etmek istediklerini bildirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bordeaux, Beşiktaş’ın milli futbolcusu için 4 milyon Euro’luk son derece cazip bir teklifte bulundu. Ayrıca St.Etienne kulübünün yöneticileri de, siyah-beyazlıların geçen ay Avusturya’da gerçekleştirdiği kampa bir yönetici yollayarak, Brezilyalı futbolcu Bobo’yu renklerine katmak istediklerini o dönemki menajer Ali Gültiken’e iletti.

‘KİMSEYİ YOLLAMAM’

ST.Etiennel'li yönetici, genç forvet oyuncusu Bobo’nun bonservisi için 8 milyon Euro ödemeyi gözden çıkardıklarını Ali Gültiken’e iletti. Gültiken de hem Bobo, hem de Gökhan Zan’a yapılan bu son derece ciddi teklifleri İstanbul’a dönüşte başkan Yıldırım Demirören’e sundu. Ancak Demirören “Biz kesinlikle kimseyi göndermeyi düşünmüyoruz. Önümüzde birbirinden zorlu maçlar var. Bu nedenle de satılık oyuncumuz yok. Teklifleri için teşekkür ederiz” diyerek, 12 milyon Euro’luk bu teklifleri geri çevirdi

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious