12 yaşındaki kızın hüzünlü hikayesi

12 yaşındaki kızın hüzünlü hikayesi.9363
  • Giriş : 28.12.2008 / 22:47:00

Tecavüze uğradı, fuhşa zorlandı, koruma altına alındığı yurttan izinli olarak çıktığı gün 3 kişi daha tecavüz etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İzmir'den zorla getirildiği Çorum'da tecavüze uğrayıp 17 kişiyle para karşılığı cinsel ilişkiye zorlanan 12 yaşındaki kız, koruma altına alındığı yurttan izinli olarak çarşıya çıktığında 3 kişinin daha tecavüzüne uğradı.

12 yaşındaki P.T. adlı kız çocuğu, geçtiğimiz günlerde İzmir'den zorla getirildiği Çorum'un Osmancık ilçesinde tecavüze uğrayıp fuhşa zorlandığı ve 17 erkekle para karşılığı birlikte olmaya zorlandığı iddiasıyla gündeme geldi. Olayla ilgili küçük kıza tecavüz ettikten sonra fuhşa zorladığı öne sürülen M.Y. ile küçük kızla ilişkiye girdikleri ileri sürülen İ.B., K.E, M.Ç., M.S., U.D., F.Ç., N.B., H.Ç., N.B., Ç.Y., M.O., O.K., A.Y., C.Y. (34), N.Y. (21) ve Ö.A. adlı kişiler gözaltına alındı. Gözaltına alınan 17 zanlı, çıkarıldıkları mahkemede tutuklandı.

P.T. ise Çorum Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından koruma altına alındı.
P.T. ile ilgili şok bir iddia daha ortaya çıktı. Koruma altında tutulduğu yuvadan önceki gün çarşı iznine çıkan P.T. bir daha dönmedi. Çorum Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Çocuk Şubesi ekiplerinin yaptığı araştırma sonrasında P.T.'nin E.Y. adlı kişi tarafından kandırılıp götürüldüğü evde hem E.Y.'nin, hem de isimleri öğrenilemeyen 2 arkadaşının tecavüzüne uğradığı saptandı. Gözaltına alınan 3 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*