120 bin TL maaşa 80 bin TL zam istedi

120 bin TL maaşa 80 bin TL zam istedi.9417
  • Giriş : 01.07.2009 / 11:40:00

Star TV'de yayınlanan “İzdivaç”ın sunucusu Esra Erol aldığı maaş geçtiğimiz haftalarda haberlere konu olmuş ve herkesin ilgisini çekmişti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Erol, “Desti İzdivaç”ı sunarken Flash TV'de ayda 9 bin lira alıyordu. Erol, Star TV'ye transfer olmakla sadece seyirci ve hayran sayısını genişletmedi, sunuculuktan kazandığı parayı da katladı.

Star TV'nin, 40 bin lira aylık vererek transfer ettiği Erol, “İzdivaç”la kanala iyi reyting getirince kazancı da artmıştı. “İzdivaç”ın yapım şirketi Artı Film, Star TV'de program yapmaya başladıktan beş ay sonra Esra Erol'un maaşını 120 bin liraya çıkarmıştı. Şimdilerde yeni sezon için görüşmeye başlayan taraflar sıkı bir pazarlık sürecinin olacağını biliyorlardı.

Esra Erol'un isteği yapımcıları şok etti. İzdivaç programıyla adeta özdeşleşen Esra Erol maaşına 80 bin TL zam istedi. Yani Esra Erol yeni sezon için aylık tam 200 bin TL almak istedi. Bu teklifle şok olan program yapımcıları bu parayı ödeyemeyeceklerini ve ünlü sunucunun fedakarlık yapması gerektiğini söylediler. Ancak Esra Erol fiyatta ısrar edince ipler koptu. Yapım şirketinin Esra Erol'un dörtte bir fiyatına yeni biriyle anlaştığı söyleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*