12'lik abla, 2 yaşında kardeşini bıçakladı

12'lik abla, 2 yaşında kardeşini bıçakladı.7886
  • Giriş : 28.12.2008 / 13:20:00
  • Güncelleme : 28.12.2008 / 12:18:56

Bursa'da 12 yaşındaki ilköğretim öğrencisi Büşra A., 2 yaşındaki kardeşi Ferice A.’yı karnından bıçakladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Küçük kız daha sonra bıçağı kendi karnına sapladı ve babasını telefonla arayıp durumu anlattı. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedaviye alınan 2 yaşındaki talihsiz kızın hayati tehlikesi olduğu öğrenildi.

Tüyler ürperten olay şöyle gelişti: Ramiz A. İle 13 yıllık evli olan Ayten A. 3 ay önce evi terk edince baba ve 2 kızı çaresizlik yaşamaya başladı. İnşaat işçisi baba, karısı evi terk ettikten sonra çocuklarını evde bırakarak işine gitmeye devam etti.

Bugün saat 17.30'da meydana gelen olayda da 2 yaşındaki Ferice ile 12 yaşındaki Büşra, Karpuzcu Sokak'taki evlerinde yalnız başlarına kalıyorlardı. Henüz nedeni öğrenilemeyen olayda Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulu öğrencisi 12 yaşındaki Büşra A., mutfaktan aldığı bıçağı 2 yaşındaki kız kardeşi Ferice'nin karnına 3 kez sapladı. Kardeşinin kanlar içinde yere yığılıp ağladığını gören küçük kız bu kez de bıçağı kendi karnına sapladı. Daha sonra babası Ramiz A.'yı telefonla arayan Büşra A., “Kardeşimi bıçakladım ben de yaralıyım” dedi.

Bir üst sokaktaki inşaatta çalışan baba geldiği evde iki kızını da kanlar içinde buldu. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedaviye alınan Ferice A.'nın hayati tehlikeyi atlatamadığı öğrenilirken, hafif yaralı olan Büşra A. Da Bursa Devlet Hastanesi'nde tedaviye alındı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*