13 sabıkalı hırsız şimdi cezaevinde

  • Giriş : 16.06.2006 / 00:00:00

Çorum'dan gelerek Antalya'da 6 ayrı hırsızlık olayına karışan şahıs, polise teslim olmamak için, kaldığı evin kapısının camına vurarak elini kesmeye çalışırken yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Alınan bilgiye göre; Antalya'da 3 ayrı okul ve 3 ayrı başka bir hırsızlık olayının meydana gelmesinin ardından harekete geçen Antalya Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği Ekipleri, hırsızlık olayını gerçekleştiren Özkan Comba'nın kaldığı evin adresini tespit etti. Bunun üzerine savcılık kararı ile Antalya'nın Yavuz Selim Mahallesi'nde bulunan eve baskın yapmak için savcılık izni alınarak operasyon düzenlendi. Evin etrafında polislerin olduğunu fark eden Özkan Comba polise teslim olmamak için kapının camına yumruk atarak elini keserek kendine zarar vermek istedi.

Daha sonra polis tarafından yakalanan Özkan Comba bilgisine başvurulmak üzere Hırsızlık Büro Amirliği'ne getirildi. Yapılan çalışa sonucunda Özkan Comba'nın 3 okul hırsızlığı, 3 hırsızlık olmak üzere 6 ayrı hırsızlık olayını gerçekleştirdiği, bunun yanında 13 ayrı sabıkasının olduğu belirlendi. Bilgisine başvurulduktan sonra hakkında düzenlenen dosya ile Cumhuriyet Savcılığı'na sevk edilen Özkan Comba tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious