13 yaşında kızla cinsel ilişkiye girmiş!

13 yaşında kızla cinsel ilişkiye girmiş!.11531
  • Giriş : 18.06.2009 / 17:43:00

Evli ve bir çocuk babası Caner Ç., genç kızla cinsel ilişkiye girdi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Samsun'da evli ve bir çocuk babası 26 yaşındaki Caner Ç., bir süredir arkadaşlık yaptığı 13 yaşındaki S.K.'yı alıkoyduğu ve cinsel ilişkide bulunduğu iddiasıyla gözaltına alındı.

Samsun'un Hastane Mahallesi'nde oturan ve işsiz olan Caner Ç., 6 ay önce tanıştığı 13 yaşındaki S.K. ile arkadaşlık kurdu. Daha sonra S.K.'yi sık sık evine getiren Caner Ç, onunla cinsel ilişkiye girdi.

S.K.'nın ailesi dün akşam kızlarının eve gelmemesi üzerine polise başvurarak, "Kızımız kaçırılmış olabilir, bulunmasını istiyoruz" dedi. Polis bu başvuru üzerine yaptığı araştırmada S.K.'nın sevgilisi Caner Ç.'nin evinde olduğunu belirledi. Eve giden polisler Caner Ç.'yi gözaltına aldı ve S.K. ile birlikte emniyete getirdi.

Yapılan sağlık kontrolünde S.K.'nın cinsel ilişkiye girdiği saptanırken sevgilisi Caner Ç., "Ben zorla alıkoymadım. Kendi rızasıyla ilişkiye girdim" dedi. S.K. da şikayetçi olmadığını sevgilisiyle kendi arzusuyla cinsel ilişkiye girdiğini söyledi.

S.K. ailesine teslim edilirken Caner Ç. de emniyetteki sorgusunun ardından küçük yaştaki kızı alıkoymak ve cinsel ilişkiye girmek suçlamasıyla adliyeye sevk edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*