13 yaşındaki kardeşini önerdi

13 yaşındaki kardeşini önerdi .10782
  • Giriş : 07.11.2008 / 23:10:00

Ahlaksız abi 14 yaşındaki kızı kaçırdı. Kaçırdığı kızın abisine 13 yaşındaki kardeşini önerdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Denizli'de kızkardeşini kaçıranların berdel isteğini kabul etmeyen bir genç, bacağından vuruldu.

14 YAŞINDAKİ KIZ KAÇIRILDI

Merkeze bağlı Gümüşler beldesinde ikamet eden 14 yaşındaki S.N, Metin V. tarafından yaklaşık 25 gün önce evinden kaçırıldı. Bunun üzerine ağabeyi Murat Dilek, karakola giderek şikayetçi oldu. Bir süre sonra zanlı Metin V., numarasını gizleyerek Dilek'e telefon etti ve şikayetini geri almasını istedi. Olumsuz cevap alınca berdel teklif etti. Evli olan Dilek, bunu da kabul etmeyince Metin V. tarafından bacağından vurulduğunu öne sürdü.

13 YAŞINDAKİ KIZLA BERDEL TEKLİFİ

Metin V. ile tanışmalarını anlatan Murat Dilek, iki yıl önce bir iş kazasında yaralanınca bacağının tedavisi için hastaneye yattığını, aynı odada Metin V.'nin akrabasının da bulunduğunu, onunla o şekilde tanıştıklarını anlattı. Dilek, "Kızkardeşimi zorla kaçırdılar. 25 gündür haber alamıyoruz. Ölü mü diri mi bilmiyorum. Berdel usulünü kabul etmediğim ve şikayetimi geri almadığım için bacağımdan vurdular. Berdeli, evli olduğum için kabul etmedim. Bana vermek istedikleri kız da 13 yaşında. Kabul etsem zaten ırza geçmekten suçlu olacaktım." dedi.

KIZI EVDEN ZORLA KAÇIRMIŞLAR

S.N.'nin annesi Mahimünire N. (53) ise kızının, çöp atmak için dışarıya çıktığı sırada kaçırıldığını söyledi: "Kızımı arka kapıdan kaçırmışlar. Evin kapısını da içeriden kilitlemişler. Sonra ağabeyleri eve geldi. S.'nin evde olmadığını söylediler. O günden bu yana kızımı göremiyorum."

Mahimünire N., 33 yıl önce seyyar satıcılık yapan Mehmet Dilek (78) ile dinî nikahla evlenmiş. Bu evlilikten doğan oğulları Murat Dilek (25) ve Duran Dilek (23) babanın, S.N. ise annenin nüfusuna geçirilmiş. Emniyetin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*