13 yaşındaki oğluna esrar taşıtıyordu

13 yaşındaki oğluna esrar taşıtıyordu.11339
  • Giriş : 25.06.2009 / 10:20:00

13 yaşındaki oğlunu kurye olarak kullanan kadın, 26 kilo esrarla yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bursa'da 13 yaşındaki oğlunu uyuşturucu kuryesi olarak kullanan kadın, işbirliği yaptığı 2 kişi ve 26 kilogram esrar maddesi ile yakalandı.

Edinilen bilgiye göre; Bursa'nın merkez Osmangazi ilçesi Hocataşkın Mahallesi'nde oturan ev hanımı Aygün N.(32) başta Doğu ve Güneydoğu olmak üzere çevre illerden temin ettiği uyuşturucu maddelerini tedbir amaçlı komşusu Müslüm K.'nın (22) evinde sakladı. Müslüm K.'nın evindeki uyuşturucu maddeden bir miktar getirmesi için dikkat çekmeyeceğini düşündüyü 13 yaşındaki oğlu A.N'yi gönderdi. 3 kilogram uyuşturucu ile annesinin yanına dönmek için yola çıkan A.N. (13), Bursa Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotik Büro Amirliği ekipleri tarafından esrar meddeleri ile birlikte yakalandı.

Durumu öğrenen A.N.'nin annesi Aygün N, evde kalan diğer uyuşturucu maddelerini yok etmek için Müslüm K.'nın evine gitti. Bu sırada polisin de operasyon düzenlediği Müslüm K.'nın evinde Aygün N., Müslüm K. ve E. C. (16) gözaltına alındı. Narkotik polislerinin evde yaptıkları aramalarda çeşitli yerlere saklanmış 23 kilogram esrar maddesi ele geçirildi.

Gözaltına alınan zanlılardan yaşları küçük olan A.N. (13) ve E.C. (16) çocuk şube müdürlüğü ekiplerine teslim edilirken, Aygün N. ve Müslüm K, emniyetteki sorgularının ardından 'İştirak halinde uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan adliyeye sevk edildi. Acemler Emniyet Müdürlüğü'nden çıkarılışları sırasında Müslüm K. elleriyle yüzünü kapatmaya çalışırken, 13 yaşındaki oğlu A.N.'yi uyuşturucu kuryesi olarak kullanan Aygün N.'nin ise rahat tavırları dikkat çekti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*