13 yıl boyunca 2 çocuğunun hergün resmini çekti

13 yıl boyunca 2 çocuğunun hergün resmini çekti.62219
  • Giriş : 16.05.2009 / 23:11:00

İngiltere'de bir baba, 13 yıl boyunca 2 çocuğunun günbegün fotoğraflarını çekti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İngiliz Daily Mail gazetesinin haberinde, baba Muniş Bansal'ın (36), yakında 13'üne girecek olan 12 yaşındaki kızı Suman ve 10 yaşındaki oğlu Jay'in doğdukları günden bu yana 8500'den fazla dijital görüntüsünü biriktirdiği ve bunlardan 600 albüm yaptığı belirtildi.

Çocukların fotoğraflarını onlara adadığı bir internet sitesinde de yayımlayan, Gillingham'da muhasebecilik yapan Muniş, "bu, Suman'ın doğduğu gün fotoğrafını çekmemle başladı. Bunu ertesi gün, ondan sonraki ve ondan sonraki gün de yaptım. Fark ettiğimde bir yaşını bitirmişti ve elimde 365 tane görüntü vardı" dedi.

O oşamada durmasının utanç verici olacağını düşündüğünü belirten Muniş,kızının fotoğraflarını çekmeye devam ettiğini ve aynı şeyi oğlu Jay doğduğunda ona da yaptığını söyledi ve "şimdi, iki güzel çocuğumun her birinin yaşamlarının her aşamasından binlerce fotoğrafım var" diye konuştu.

Muniş, kızı ve oğlunun büyüdükçe yaptığı şeyden utandıklarını belirterek, çocukları evden ayrılana kadar bu işe devam edeceğini ve bir gün her ikisinin de bundan dolayı kendisini takdir etmesini umduğunu kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*