14 yaşındaki kıza üvey baba tecavüzü!

14 yaşındaki kıza üvey baba tecavüzü!.7675
  • Giriş : 17.12.2007 / 14:54:00

Yalova'da babası tarafından tecavüze uğrayan 14 yaşındaki kız 5 aylık hamile...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

8'inci sınıf öğrencisi 14 yaşındaki Y.N.'nin 5 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. Y.N. kendisine üvey babası 52 yaşındaki Halil K.'nin tecavüz ettiğini söylerken, tecavüzü itiraf eden Halil K., “Çocuk benden değil. Daha önce iki evliliğimden de çocuğum olmadı” dedi.

Halil K. tutuklanarak cezaevine konulurken, Y.N annesi tarafından İstanbul'a götürüldü.

Yalova'nın Taşköprü İlçesi'ndeki çoban olarak çalışan Halil K., 6 yıl önce üçüncü evliliğini, eşinden boşanan Seher K. ile yaptı. Annesi ve üvey babasıyla birlikte yaşayan Y.N., bir süre önce rahatsızlanınca, götürüldüğü hastanede yapılan tahlillerden sonra hamile olduğu ortaya çıktı.

Y.N.'nin, “Bana üvey babam tecavüz etti” demesi üzerine Seher K., Cumhuriyet Savcılığı'na giderek suç duyurusunda bulundu. Jandarma tarafından gözaltına alınan Halil K. kendisinden 38 yaş küçük olan üvey kızına tecavüz ettiğini itiraf ederken, “Y.N.'nin karnındaki bebeğin babası ben değilim. Çünkü daha önce yaptığım iki evlilikten çocuğum dünyaya gelmedi” dedi.

‘Küçük yaşta kız çocuğuna tecavüz’ suçundan hakim karşısına çıkarılan Halil K. tutuklanarak cezaevine konulurken, Seher K. ise kızını alarak İstanbul'a gitti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious