15 sorunun 15'ini de bilen öğrenciler

15 sorunun 15'ini de bilen öğrenciler.58480
  • Giriş : 17.01.2009 / 22:30:00
  • Güncelleme : 17.01.2009 / 23:32:53

Öğrenciler bilgilerini yarıştırdılar, birinciler dizüstü bilgisayarları kaptılar.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

HABER AKTÜEL – 2008 yılının son günlerinde gerçekleşen bilgi yarışmasında heyecan doruktaydı. Osmaniye İl'inde düzenlenen “Sağlıklı Beslenme” konulu yarışmada öğrenciler bilgilerini konuşturdu.

 

 

Osmaniye merkez ve ilçelerinin birincilerinin katıldığı yarışmayı Düziçi ilçesinden katılan İrfanlı İlköğretim Okulu öğrencileri kazandı. Okulları adına yarışmaya katılan ve sorulan her soruya ustalıkla cevap veren 7. sınıf öğrencileri Muhammed Heysem Kalaycı, Huriye Kurt ve Muhammed Ali Sarı'nın sevincini öğretmenleri ve arkadaşları paylaştı.

 

15 sorunun 15'ini de bilen öğrencilere Osmaniye Valisi Zübeyir Kemelek, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Said Çalışkan ve İl Sağlık Müdürü Mehmet Cingöz birer dizüstü bilgisayar hediye etti.

 

Okullarını ve ilçelerini başarıyla temsil eden öğrenciler aynı zamanda önümüzdeki aylarda Türkiye genelinde yapılacak seçmelerde de Osmaniye için yarışacaklar.

 

150 puanla İl birincisi olan okulun başarılı yarışmacılarından Muhammed Heysem Kalaycı, Osmaniye'yi Türkiye genelindeki yarışmada da başarıyla temsil edeceklerini belirterek kendilerine olan güveni tazeledi.

 

Başarılı öğrencilerin okul müdür vekili Mehmet Geçit, öğretmenleri Nuri Erdal ve Nuran Mart da öğrencilerinin elde ettikleri başarıyı sevinç ve gururla karşıladı.

 

www.haberaktuel.com

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*