15 yaşında ama fuhuş patroniçesi

15 yaşında ama fuhuş patroniçesi.7779
  • Giriş : 04.12.2008 / 20:18:00

Küçük yaştaki kızları fuhuşa teşvik eden çetenin lideri polisleri hayrete düşürdü...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kahramanmaraş'ta küçük yaştaki kızları fuhuşa teşvik ettikleri gerekçesiyle gözaltına alınan 6 kişi tutuklandı. Fuhuş şebekesini 15 yaşındaki D.Y'nin yönettiği ortaya çıktı.

Edinilen bilgiye göre, Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Ahlak Bürosu dedektifleri, bir şebekenin kent merkezinde küçük yaştaki genç kızları fuhuşa zorladığı ihbarı üzerine çalışma başlattı. 2 ay süren çalışma sonunda Fevzipaşa Mahallesi, Muhallim Hayrullah Caddesi üzerinde bulunan bir eve gece saat 03.30 sularında operasyon düzenlendi. Evde fuhuş yapıldığını belirleyen polis 6 kişiyi gözaltına aldı.

Olayla ilgili incelemelerini sürdüren polis, 16 yaşındaki Deniz K. ile 17 yaşındaki Elmas Y.'nin verdiği ifadeler doğrultusunda fuhuş şebekesini 15 yaşındaki D.Y'nin yönettiğini ortaya çıkardı.

Daha önce fuhuş yapmaktan gözaltına alınan D.Y'nin beraberinde şebeke üyeleri Gökhan B. (24), Gökcan B. (22), Selim G. (30), Mehmet K. (45) ve İsmail B. (30) ile birlikte hareket ettiği de belirlendi. Şebekeyi D.Y yönetirken Gökhan B. ile kardeşi Gökcan B. ile Selim G.'nin fuhuşa aracılık yaptıkları İsmail B.'nin fuhuşa mekan sağladığı Mehmek K.'nın ise şebeke içerisinde ulaşımı sağladığı öne sürüldü.

Emniyetteki işlemleri tamamlanan 6 kişi daha sonra adliyeye sevk edilirken, zanlılar verdikleri ilk ifadede kendilerine yöneltilen suçlamaları kabul etmediler.

Mahkemeye sevk edilen 6 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*