15 yaşındaki şehidin mesajı olay yarattı

15 yaşındaki şehidin mesajı olay yarattı.15742
  • Giriş : 12.08.2017 / 14:08:00
  • Güncelleme : 12.08.2017 / 14:10:52

Dün Trabzon'da çıkan çatışmada şehit olan 15 yaşındaki Eren'in mesajı olay yarattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Dün Trabzon Maçka'da yuvalanan PKK'lı teröristlerin bir evden erzak çaldıklarını görüp, güvenlik güçlerine haber veren 15 yaşındaki Eren Bülbül'ün sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım olay yarattı.

Trabzon'dan dün acı haber geldi. Maçka İlçesi kırsalında Köprüyanı Mahallesi Vazelon Manastırı yakınlarında dün güvenlik güçleri ile bir grup PKK'lı terörist arasındaki çatışma çıktı.

Çatışmada Jandarma Başçavuş Ferhat Gedik, kaldırıldığı KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi'nde şehit oldu. 15 yaşındaki Eren Bülbül isimli gencin ise PKK'lı teröristleri girdikleri bir evden erzak çalarken görüp güvenlik güçlerine haber verdiği ortaya çıktı. Eren Bülbül, PKK'lıların girdiği evi göstermek için güvenlik güçleriyle giderken terörist kurşunlarına hedef oldu.

"BİRİ DE ÇIKIP DEMİYOR Kİ EREN İYİ Kİ VARSIN"

Ağır yaralanan 15 yaşındaki Eren Bülbül yaşamını yitirdi. Eren'in şehadeti ailesini ve ülkeyi yasa boğdu. Eren Bülbül'ün sosyal medyadaki Facebook hesabından yaptığı "Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın" paylaşımı dün akşam Twitter'da TT oldu.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*