150 bin liraya HD plazma!

150 bin liraya HD plazma!.26878
  • Giriş : 10.02.2009 / 22:14:00
  • Güncelleme : 10.02.2009 / 22:13:50

Elektronik eşya mağazalar zincirinde 149 bin 999 TL'den satışa sunulan dünyanın en büyük Full HD plazma televizyonuna vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik


Elektronik market televizyon için 24 ay taksit imkanı sağlıyor. Dev televizyona taksitle sahip olmak isteyenler ise aylık 6 bin 250 TL ödemek zorunda. Vatandaşlar, asgari ücretle çalışan bir kişinin 23 yıllık ücretine denk gelen televizyona sadece bakmakla yetindiklerini söyledi.

Medya Markt Bursa Mağazası ses ve görüntü bölümü yöneticisi Nurkan Taşlıca, dünyanın en büyük full HD plazması olduğu bildirilen televizyonun 261 santimetrelik ekran boyutu olduğunu belirtti. Taşlıca, "Vatandaşlar mağazada ilk olarak dev plazma televizyonu fark ediyor. Ama binlerce vatandaş televizyona bakmadan geçemiyor. Satışa sunduğumuz ilk günden beri en büyük ilgiyi gören ürünlerin başında bu televizyon yer alıyor. İlk görenler televizyonun boyutu karşısında şaşırıyor. Müşterilerimiz ikinci şaşkınlığı ise fiyatını gördüklerinde yaşıyorlar. Televizyon için kredi kartına 24 ay taksit imkanı da sağlıyoruz. Televizyonu satın almak için bazı müşterilerimiz bize başvurdu. 220 kilogram ağırlığındaki televizyonun teslimat ve kurulumu yetkili servis tarafından yapılacak" dedi.

Cebit'te ürünleriyle ilgi odağı haline gelen Panasonic markalı ürünler arasında, geçtiğimiz aylarda satışına başlanan dünyanın en büyük Full HD plazması Panasonic 103 inç (262 cm genişliğinde) tüm dünyada büyük ilgi görmüştü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*