150 kişilik kadroya 2 bin kişi müracat etti

150 kişilik kadroya 2 bin kişi müracat etti.14748
  • Giriş : 23.05.2009 / 17:08:00

Muğla’nın Ortaca ilçesinde açılacak olan özel bir hastanede görevlendirilecek 150 kişilik kadro için 2 bin kişi müracaat ederken, izdiham yaşandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Haziran ayı içinde açılması düşünülen Ortaca Yücelen Hastanesi kadrosunu oluşturmak için, Uzman Doktor, Pratisyen, Hemşire, Sağlık Personeli, Güvenlikçi ve hizmetli için oluşturulacak kadroda birimler ayrı ayrı yerlerde mülakat sınavına tutuldular.


Ortaca Yücelen Hastanesi açılış hazırlıklarını yapan Muğla Yücelen Hastanesi sahibi Hamdi Yücel Gürsoy; “Ortaca Yücelen Hastanesi inşaatı hızla devam etmektedir. Herhangi bir aksilik olmaz ise, Haziran içinde halkımızın hizmetine açacağız. Ortaca Yücelen Hastanesi kadrosunu oluşturmak için daha önce iş için müracaat edenleri oluşturduğumuz birimler tarafından sözlü mülakat yapılıyor. İşsizliğin bu kadar büyük boyutta olduğunu yapılan müracaatla gördük. Hastanemizin inşaatını çok kısa zaman içinde tamamlayacağız. Ortaca Yücelen Hastanesi tam bir bölge hastanesi olacak konumdadır. Hastanemizde her türden uzman doktor kadrosunu oluşturduk. Hastanemizin yapılış şeklini de Sağlık Bakanlığı romlarına göre yaptık. Bundan sonra Ortaca Yücelen Hastanesi yerli ve yabancı hastaların hizmetinde olacaktır” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*