'155'ten çekinenler bana email atsın'

  • Giriş : 01.06.2006 / 00:00:00

Bursa Emniyet Müdürü Tahsin Demir, çevresinde olup bitenleri '155 Polis İmdat Hattı'na bildirmeyen vatandaşlara; "Çevrenizdeki olumsuzlukları güvenlik güçlerine bildirmek ispiyonculuk değil, vatanseverliktir" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Emniyet Müdürü Demir, "Halkımızın şunu iyi bilmeli; 155 ihbarı, ispiyonculuk değil, vatanseverliktir. Çünkü ihbarda esas toplumun huzur ve güvenliğidir. Vatandaşlarımız çevrelerindeki en küçük olumsuzlukları dahil, bize bildirsin. Kimlik sormuyoruz, hatta çekinenler bizzat benim email adresime şikayetlerini gönderebilirler. e-mail adresim; tdemir@bursa.pol.tr'dir. Halkımız bize güvensin. Gecemizi gündüze katarak toplumun huzuru içing örevimizin başındayız. Hertürlü konuda ihbar bekliyoruz. Gelen ihbarlar polisin daha aktif çalışması manasına gelmektedir. Vatandaşlarımız altını çizerek söylüyorum, çekinmeden hertürlü dertlerini bize açabilirler. e-mail adresime gelen şikayetleri de sadece ben kontrol ediyorum" diye konuştu.

Kısa bir süre önce Erzurum'dan Bursa'ya atanan Emniyet Müdürü Demir, Bursa'nın Erzurum'a nispeten daha huzurlu bir şehir olduğunu söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious